DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ

Obecnie osiedla domów w zabudowie szeregowej cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Domy szeregowe to oferta skierowana dla Deweloperów. 

Domy w zabudowie szeregowej

Domy w zabudowie szeregowej to kameralne osiedla najczęściej zlokalizowane w mieście lub jego bliskiej odległości. Warto zastanowić się czy taka oferta jest dla każdego? No właśnie, większość osób, które marzą o budowie swojego domu nie będzie zainteresowana ofertą domów w zabudowie szeregowej. Jest to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które marzą o własnym domu i nie wyobrażają sobie mieszkania w bloku, a z drugiej jednak strony nie mogą pozwolić sobie na budowę domu wolnostojącego. I to właśnie domy szeregowe stanowią alternatywę dla domu jednorodzinnego wolnostojącego. Większość z nas marzy o posiadaniu własnego domu, jednak jest to inwestycja związana z koniecznością załatwienia dużej ilości formalności oraz posiadania sporych nakładów finansowych. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na budowę domu wolnostojącego i tu rozwiązaniem może okazać się zabudowa szeregowa. Wybierając ten rodzaj zabudowy nie musimy martwić się o zakup działki, wybór projektu oraz załatwieniem dokumentów związanych z otrzymaniem pozwolenia na budowę czy też  o sprawy związane z budową domu, ponieważ te kwestie są po stronie firmy deweloperskiej. Warto zwrócić uwagę, iż obecnie u większości firm deweloperskich istnieje możliwość wprowadzenia niewielkich zmian i dostosowania rozkładu pomieszczeń do własnych potrzeb.

Charakterystyka domów w zabudowie szeregowej

Niestety przy wyborze takiej zabudowy musimy liczyć się z tym, iż nadal nie będziemy sami, a będziemy mieć obok siebie sąsiada. Dodatkowo zazwyczaj przy zabudowie szeregowej przynależne ogródki nie są dużych rozmiarów. Aczkolwiek docenią to osoby starsze oraz osoby, które cenią sobie odpoczynek na tarasie, natomiast  dzieci będą miały możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu pod okiem rodziców. Coraz częściej ofertę domów w zabudowie szeregowej stanowią domy w wersji nowoczesnej, projektowane zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Nasze domy w zabudowie szeregowej to nie tylko nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim segmenty budynków parterowych z poddaszem użytkowym o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Parter domu to kuchnia otwarta na przestronny salon, gdzie zaprojektowano bezpośrednie wyjście na taras, natomiast poddasze to wygodne pokoje oraz duża łazienka.

 

Projektując domy w zabudowie szeregowej mamy na uwadze, aby swoim układem i wyglądem jak najbardziej przypominały domy wolnostojące. Są to budynki komfortowe z wydzielonymi prywatnymi ogródkami, przysłonięte od strony sąsiadów. Domy w zabudowie szeregowej to wygodne i idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o posiadaniu domu z własnym ogródkiem. Ten rodzaj zabudowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zapraszamy firmy deweloperskie do współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *