Dodaj do ulubionych | Mapa strony

Projekty domów jednorodzinnych

Wybuduj swoje marzenia z naszymi projektami

(71) 784 39 36

Zadzwoń do nas
Nasza strona na Facebooku

Aktualności

Nowy projekt.

Miło nam Państwa poinformować, że w naszej ofercie pojawił się nowy projekt pn. Marcel. Dom ma nowoczesny wygląd przy zachowaniu klasycznej bryły. Zerdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Świąteczna promocja !!!

100 złotych rabatu przy zakupie dowolnego projektu domu jednorodzinnego, a dodatkowo prezent dla indywidualnych klientów, którzy złożą bezpośrednie zamówienie w biurze HB Studio w postaci darmowego dziennika budowy, darmowego kosztorysu, darmowej prenumeraty pisma Czas Na Wnętrze oraz darmowa dostawa zamówionego projektu. Oferta ważna do 7 stycznia 2014 roku. Zapraszamy.

Wyróżnienie dla projektu Groszek z garażem

Miło nam Państwa poinformować, że w rostrzygniętym konkurie „Najlepiej Sprzedawane Projekty Domów – Projekt Roku 2013” organizowanym przez wydawnictwo Publikator nasz projekt "Groszek z garażem" dostał wyróżnienie w kategorii Małe Domy (do 140m2).

Wyróżnienie      ......hurra.......

Organizatorem konkursu jest redakcja katalogów „Najlepiej Sprzedawane Projekty Domów”. Celem przedsięwzięcia jest nagradzanie i promowanie atrakcyjnego budownictwa jednorodzinnego w Polsce. Ogrom oferowanych na rynku projektów domów gotowych sprawia, że inwestorzy stający przed wyborem projektu często kierują się jedynie jego ceną czy modą, nie zaś szeroko pojmowaną jakością projektowania. Dlatego pragniemy, aby cyklicznie organizowany przez nas konkurs przyczynił się do promowania „dobrych projektów” oraz świadomego i racjonalnego kreowania przestrzeni urbanistycznej osiedli domów jednorodzinnych.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

Sprawdź nasze publikacje

Tagi

alarm domowy

zakup działki

okna

dachówki

projekty domów

wykończenie domu

projekty domów jednorodzinnych

marysia

iskierka

projekty hbstudio

pracownia projektowa

oliwka

domy parterowe

Nasi partnerzy